הממשלה אישרה לצה"ל להמשיך לחגוג על הקופה הציבורית -במיליארדים

כשמספרים לכם על כך שחסר לצה"ל כסף, שאם לא נוסיף בכל שנה מיליארדי שקלים לתקציב הביטחון לא יהיה תקציב למטוסים, לכיפת ברזל או לכשירות של החיילים, הגבולות שלנו יהיו בסכנה, ושצה"ל לא מוכן למלחמה הבאה – תשאלו את עצמכם האם הסיבה לכל ההפחדות האלה היא אמיתית, כלומר האם לצבא באמת חסר כסף, או שפשוט מדובר בעוד ניסיון להשיג תקציבים לפנסיות של אנשי הקבע.
רוב התקציב של צה"ל בכלל לא הולך על כשירות צבאית או ציוד – אלא על הפנסיות והשכר. אבל זה לא מונע ממנו להמשיך ולדרוש עוד ועוד ולסחוט את הקופה הציבורית – הפעם בעוד 1.1 מיליארד שקל כל שנה; בסוף הציבור הוא זה שמשלם את החשבון. יש חיילים שמגיע להם אבל אי אפשר לשעבד את המדינה לצבא; הבעיה – ממשלה שמורכבת מיוצאי צבא לא תהיה זו שתציל את הקופה הציבורית
נתנאל אריאל
 

|

close

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

אנחנו לא שולחים ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים קשורים

הסכם קיבוצי במגזר המנהלי של אל על: "עוד צעד לעבר חזרה לשגרה"

איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, ועד עובדי המגזר המנהלי והנהלת חברת אל על חתמו על הסכם קיבוצי לכ-2,000 עובדי המגזר המנהלי. לפי ההסכם, יקבלו העובדים תוספת שכר בחודשי הקיץ בהתקיים תנאים שנקבעו בהסכם בנושא שעות העבודה.

כמו כן סוכם על תוספות לשכר בהתאם לותק ותוספת שכר בגין פריון שבוטלה בתקופת הקורונה, תוחזר בשתי פעימות שיסתיימו עד תחילת 2023.

קרא עוד »

שיפור בשכר ובתנאי העסקה: הסכם לעובדי התחזוקה באל על

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "אני מברך על ההבנות ועל ההסכם שנחתם. אני מודה ליו"ר איגוד עובדי התחבורה אבי אדרי, מנכ"לית אל על, יו״ר מועצת העובדים שרון בן יצחק ולכל העוסקים במלאכה שיודעים פעם אחר פעם להביא את החברה למערכת יחסי עבודה טובה ופורה. חשוב שאל על תהיה חברה חזקה ויציבה ותעוף אל על".
יו"ר איגוד עובדי התחבורה אבי אדרי: "ההסכם עושה צדק עם ציבור עובדים ייחודי בעיסוקו אשר גילה אחריות יתרה במשבר התעופה שפקד את העולם בכלל ואת ענף התעופה בישראל בפרט. עובדי התחזוקה באל על נשאו על גבם באחריות רבה את תחזוקת המטוסים בתת כוח אדם ובשעות לא שגרתיות".

קרא עוד »

עשרות מיליוני שקלים מרווחי התעשייה האווירית יוענקו לעובדי החברה

עשרות מיליוני שקלים מרווחי התעשייה האווירית יוענקו לעובדי החברה, בהנחיית היו"ר עמיר פרץ. לדבריו היו"ר העובדים שותפים להצלחות, שאפשרו לתעשייה האווירית להעניק דיבידנד למדינה, ולכן

קרא עוד »